Chcesz zapewnić podwładnym maksymalny komfort pracy w firmie? Wyposaż każde stanowisko w nowy, obrotowy fotel biurowy!

31-08-2020

Optymalne urządzenie przestrzeni roboczej w biurze za każdym razie stanowi ogromne wyzwanie. Dostępne miejsce jest ściśle ograniczone, a odpowiednie rozplanowanie i rozmieszczenie poszczególnych działów i pracowników stanowi klucz do osiągnięcia oczekiwanej efektywności. Trzeba jednak pamiętać, że spore znaczenie ma nie tylko układ pomieszczenia, ale też umeblowanie oraz sprzęt oddany do dyspozycji każdego zespołu.

Samopoczucie ma bezpośredni wpływ na wydajność. Im większy poziom wygody, tym lepsze mogą być wyniki

Wielogodzinne przesiadywanie na stanowisku biurowym z komputerem, nad deską kreślarską czy innym zestawem narzędzi nie służy podtrzymaniu dobrej kondycji. I nie chodzi tylko o wydolność, co poziom energii koniecznej do sprostania służbowym obowiązkom. Pozostawanie w tej samej, średnio wygodnej pozycji przez niemal cały dzień roboczy wywiera odczuwalny wpływ na mięśnie, kości czy unerwienie. Z kolei dyspozycja fizyczna przekłada się na maksymalną osiągalną wydajność w pracy. W asortymencie sklepu Deltivo dysponujemy odpowiednio nowoczesnym, zaawansowanym sprzętem, który zmniejszy obciążenia i ułatwi utrzymanie optymalnego ułożenia ciała. Ergonomiczny fotel biurowy obrotowy o odpowiednio wyprofilowanym kształcie oraz wykończeniu z najlepszych materiałów już od pierwszego dnia poprawi komfort. Siedziska oraz oparcia pokryte są m.in. ekoskórą, tkaninami membranowymi czy materiałowymi. Z kolei stelaże z aluminium oraz tworzyw sztucznych odpowiadają za wysoki poziom stabilności i trwałości.

Ergonomia na pierwszym miejscu. Fotele biurowe obrotowe z asortymentu Deltivo prezentują najwyższą jakość

Kwestie estetyczne również mają ogromne znaczenie, ale to funkcjonalność oraz żywotność mebli wysuwają się na pierwszy plan. Pracownicy będą przywiązywać większą wagę do własnej wygody niż tego, jak firmowa siedziba prezentuje się na zdjęciach. Pisząc wprost: obrotowy fotel biurowy jest od tego, żeby na nim siedzieć i pracować, a nie patrzeć czy kolor obicia pasuje do biurka, a kółka ładnie komponują się z wykładziną. Porównując specyfikacje dostępnych w sklepie Deltivo modeli warto zwrócić uwagę na kilka przydatnych rzeczy. Szeroki zakres regulacji siedziska i podłokietników oraz możliwość zablokowania mebla na ustawieniach dostosowanych do potrzeb konkretnej osoby pozwalają na idealne dopasowanie fotela biurowego do konkretnych potrzeb. Mechanizm odpowiedzialny za utrzymanie wszystkich elementów nosi nazwę TILT. Kolejnym istotnym parametrem są wymiary siedziska. Należy zapewnić sobie odpowiednią ilość miejsca, tak aby móc swobodnie zginać kolana i nic nie wywierało stałego ucisku. Konsultanci Deltivo chętnie udzielą szczegółowych porad przy wyborze foteli biurowych do Twojej firmy.